poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Iron Maiden, przegląd modeli i FKB.

Polski
Witaj.
Dzisiaj czas na prawdziwy przegląd wojsk i spóźniony post do FKB. Przez ostatnie dni zbierały się we mnie czarne chmury i nie mogłem znaleźć w sobie sił na pisanie. Przepraszam.

Zacznę od FKB.
Moim ważnym symbolem jest kasetka Iron Maiden "The number of the beast". Jest to pierwszy nośnik muzyki jaki dostałem i w zasadzie początek mojej drogi po muzyce. Przy tej kasetce malowałem wraz z rodzicami mój pierwszy regiment strzelców Imperium do Warhammera, czy oglądałem (bo po angielsku to umiałem niewiele) książkę armii Imperium i zasady do VI edycji Warhammera.


Przegląd ludków. Trochę tego jest.
Mam prawie skończoną armię Salamander złożoną z armii z Inwazji o Czarną Grań.

                         
           
                                              Jeden z sierżantów mojej armii Salamander.


Do tego armię Orków też z tego boxa z dokupionymi orkasami z jump packami i w połowie zrobioną grechinową puchą. Zdjęcia niektórych z nich wrzucę jak będę robił posty o każdej z tych armii.
Mam box Przełęcz Czaszki, który zacząłem na serio malować. Mam plan pomalować cały przy czym ćwiczyć wybrane techniki. Nie wiem co z nim później zrobić bo już raczej w Warhammera nie będę grał chyba, że jakieś skirmishe. Mam 3 regimenty Imperium: 2 muszkietów i jeden Greatswordów.
Regiment starych Dark Elfów na Zimnokrwistych (nawet nie poskładany). Trochę wstyd bo tak naprawdę to nie mam nic skończonego. Jedynym usprawiedliwieniem może być to, że wolę malować bohaterów do armii niż samych szeregowych żołnierzy ale i do tego się przekonuję żeby ćwiczyć rękę i oko.


English
Welcome.
It's time for real inspection of armies i late post for FKB. In last few days dark clouds were spreading in my mind and I hadn't strenght to write something down. I'm sorry.

I'll start with FKB.
My important symbol is old casket with album "The number of the beast" from Iron Maiden. It's my first music media and kind of start of my developing my music taste. With tunes from this casket I was painting with my parents my first Imperial  regiment or watch (I couldn't understand much in english) Imperial codex and rulebook from VI edition of Warhammer.


Models review. I got somethin'.
I've got almost finished army od Salamanders from Assult on Black Reach.

                                         
                                            One of segeants from my Salamanders army.

I have Ork army from the same box but with 5 orks on jumpacks and almost done gretchin Killa Kan. I'll add photos when I'll make posts about those armies separated. I have Battle for the Skull Pass which I really started painting. I'm going to paint whole box and train my skills. But I don't know what to do with it after. Probably I won't play Warhammer anymore maybe skirmishes. I have 3 Imperial regiments: 2 with muskets and one Great Swords. Regiment of old Dark Elfes on Cold Ones (not even folded). I feel little bit guilty because I have a lot of stared armies but none of them is 100 % finished. I prefer painting heroes instead of regular soldiers but I'll paint them for hand and eye training.

1 komentarz: